Nikolic Gabelstapler Service GmbH
Nikolic Gabelstapler Service GmbH uit Garbsen / OT Berenbostel
In 1986 werd het bedrijf door Radosav Nikolić opgericht in een 16 m² grote garage in Hannover. Al snel groeide het heftruckbedrijf uit tot specialist voor zij- en vierwegheftrucks.
Met de NIKOLIC elektrische zijlader werd zelfs een eigen intern transportmiddel ontwikkeld, waarvoor een productielocatie nodig was. In 1988 verhuisde het bedrijf daarom naar de huidige vestiging in Garbsen. Daar vond Nikolic Gabelstapler ideale omstandigheden om met klantgerichte oplossingen het bedrijf verder te laten groeien.
Sinds 2008 werken wij op het gebied van zijladers samen met BAUMANN Cavaion Sideloaders. Sindsdien verkopen wij in Noord-Duitsland diesel-, gas- en elektrische zijladers in verschillende series van 3,0 tot 10,0 ton.
Ook op het gebied van vorkheftrucks en magazijntechniek ondersteunen wij onze klanten met merkonafhankelijke service en de verkoop van nieuwe machines. In 2005 zijn wij een succesvolle samenwerking gestart met HYUNDAI Heavy Industries en sinds 2008 zijn wij als algemeen importeur verantwoordelijk voor het hele noorden en de nieuwe deelstaten van Duitsland. Het brede en solide assortiment intern transportmiddelen varieert van elektrische pallettrucks tot dieselheftrucks met een hefvermogen tot 25 ton.
In 2011 vond er tevens een generatiewisseling plaats: de zonen Nikola en Miša Nikolić namen de bedrijfsleiding over. De overdracht van 35 jaar ervaring van Radosav Nikolić op het gebied van intern transport en heftrucks aan zijn zonen, en hun streven om de sterke punten van het bedrijf doelgericht verder te ontwikkelen, zullen ertoe bijdragen het bedrijf ook in de toekomst succesvol te leiden.
Tegenwoordig heeft Nikolic Gabelstapler 30 medewerkers en is – toen en nu – uw competente aanspreekpunt voor alles rondom intern transport en heftrucks.
Nikolic Gabelstapler Service GmbH
Siemensstrasse 18a
30827 Garbsen / OT Berenbostel
Duitsland
Actuele aanbiedingen van vergelijkbare handelaren
Bovenden Mercedes-BenzActros 2644 K 6x4, Bordmatik
Bovenden LangendorfTK 18/13, Stahlbordwände ca. 10,5m³
Bovenden MANFE 19.403 4x4 BB, Drucksondierwagen,
Bovenden Mercedes-BenzActros 2641 K 6x4, Tele-Absetzanlage
Roosendaal Kögel- SN 24 +MEGA TRAILER + 3X SAF AXLE + SCHUIFDAK...
Malsch REFORMAR 10 Typ 7
Duitsland KASTOSSB 260
Duitsland IBERIMEXUH 1250
Gerolzhofen Höcker PolytechnikEA 160 A
Gerolzhofen WEGOMAVario 3
Bretzfeld GROSSGenius II
Ahaus BERNARDOMBS 600 DG / 400 V
Ahaus BERNARDOMBS 400 DG / 400 V
Ahaus BERNARDO - HalbautomatMBS 600 DGA-V / 400 V
Ahaus BERNARDOBES 250 D
București POREBATZB-250A
Bühl GEIBEL + HOTZFS 60 AC
Roosendaal MOL- + 3X SAF AS + LIFT AS + STUUR AS + TIPPER + 2...
Bremen MKRT 700 VA
Uden RenaultT460 vin: VF611A161LD033623, 592852 km
Nagykáta HeidelbergCylinder SBG
Uden SCHWING Stetterbeton mixer 10 m3 used beton mixer
Roosendaal MOL- + 3X SAF AS + LIFT AS + STUUR AS + 27m3 ALUMI...
Sankt Leon-Rot Hüller HilleNBH 95
Sottrum MerloP32.6 Panoramic 6,40m Höhe Baubreite2m Bauhöhe2m





















































































































































































































