Dikov 90
Dikov 90 uit Asenovgrad
Deze handelaar heeft nog geen bedrijfsomschrijving toegevoegd.
Dikov 90
Nikola Krastev Street 8
4230 Asenovgrad
Bulgarije
Actuele aanbiedingen van vergelijkbare handelaren
Advertentie
Lubicz Górny
916 km
Vouw- en lijmmachine
GRASSI145/3
GRASSI145/3
Bellen
Toestand: direct inzetbaar (gebruikt), Bouwjaar: 1997, Functionaliteit: volledig functioneel, type ingangsstroom: driefasig, totale breedte: 3.000 mm, totale lengte: 17.600 mm, ingangsspanning: 380 V, totaalgewicht: 13.000 kg, GRASSI 145 vouwmachine, ontworpen voor de productie van vouwdozen en microgolfkartonnen verpakkingen. De machine is momenteel in bedrijf, wordt regelmatig onderhouden en verkeert in zeer goede technische staat. Hij is geschikt voor de productie van een breed scala aan doosmodellen, waaronder rechte modellen, modellen met een zelfsluitende bodem, 3-, 4- en 6-hoekige dozen, evenals op maat gemaakte, schuin gelijmde constructies.
Technische specificaties:
* Fabrikant: GRASSI
* Model: 145
* Bouwjaar: 1997
* Werkbreedte: 1450 mm
* Minimale blanco-afmeting: 310 × 80 mm
* Maximale productiesnelheid: tot 145 m/min
* Geschikt voor het verwerken van karton tot 700 g/m²
Godpfx Aeztbxxsayjbr
* Materialen: vouwkarton en microgolfkarton
* Doosmodellen:
* Rechte modellen
* Modellen met zelfsluitende bodem
* 3-hoekige modellen
* 4-hoekige modellen
* 6-hoekige modellen
* Op maat gemaakte, schuin gelijmde kartonnen constructies
* Sluitgedeelte: 2- en 4-vouw
* Breedte van de band: 38 mm
* Voeding: 3~380 V / 50 Hz
* Totaal geïnstalleerd vermogen: 80 kW
* Vereiste perslucht: 6–8 bar
* Afmetingen machine: 17,6 × 3,0 m
* Gewicht machine: 13 ton
Uitrusting:
* Drie onafhankelijke bedieningspanelen, geplaatst in verschillende delen van de machine
* Hoofdbedieningspaneel met display
* Camera in het afvoergedeelte voor live monitoring
* Afstandsbediening
* Servo-aangedreven machinedelen
* Vacuümbandtransporteur
* Luchtblazers voor transportbanden
* Afstemming van het afvoergedeelte
* Snelle en eenvoudige afstelling van de sluitingen
* Aanvullende productiemiddelen inbegrepen
Optionele lijmsystemen:
De machine wordt standaard geleverd zonder lijmsysteem. Tegen een meerprijs kan de klant kiezen uit een van de volgende drie professionele lijmsystemen:
* KAS
* Robatech
* HHS
Alle lijmsystemen zijn volledig operationeel, worden momenteel gebruikt in de productie en kunnen tijdens de machine-inspectie worden gedemonstreerd en getest.
Technische staat en productietests
De machine is continu in bedrijf en kan onder spanning worden geïnspecteerd. Hij functioneert betrouwbaar en levert een consistente, hoogwaardige vouw- en lijmprestatie.
De koper heeft de mogelijkheid om:
* productietests uit te voeren met hun eigen kartonnen blanco's,
* het geselecteerde lijmsysteem te testen,
* de machine tijdens de productie te inspecteren,
* de technische documentatie tijdens de inspectie te bekijken.
Advertentie
Lubicz Górny
916 km
Vouw- en lijmmachine
HOSONZH-1000BFTHS
HOSONZH-1000BFTHS
Bellen
Toestand: goed (gebruikt), Bouwjaar: 2018, Functionaliteit: volledig functioneel, type ingangsstroom: driefasig, totale breedte: 1.500 mm, totale lengte: 12.000 mm, totale hoogte: 1.600 mm, ingangsspanning: 380 V, totaalgewicht: 5.000 kg, ingangsfrequentie: 50 Hz, Uitrusting: documentatie / handleiding, Fabrikant: HOSON
Model: ZH-1000BFTHS
Bouwjaar: 2018
Werkbreedte: 1000 mm
Maximale productiesnelheid: tot 300 m/min
Gramgewicht papier: 200–600 g/m²
Materialen: Vouwkarton en microgolfkarton
Godpfx Aszta Urjayjbr
Doosmodellen: Rechte zijden en in elkaar klikkende bodem
Vouwmachine: Ja
Voeding: 3~380V / 50 Hz
Totaal geïnstalleerd vermogen: 14 kW
Afmetingen machine: 12 × 1,6 × 1,5 m
Gewicht machine: 5 ton
Uitrusting: 3 onafhankelijke bedieningsschermen; Systeem voor het monitoren van het productieproces; Extra productiegereedschap inbegrepen; Volledige technische documentatie; Elektrische documentatie; Documentatie voor de bediener
Optionele lijmsystemen: KAS, Robatech, HHS beschikbaar tegen meerprijs; Alle systemen operationeel, kunnen worden gedemonstreerd en getest tijdens de inspectie van de machine
Technische staat: In continue productie, regelmatig onderhouden en in zeer goede technische staat
Productie-/testmogelijkheden: Proefproducties met door de klant geleverde blanco's mogelijk; Tests met het geselecteerde lijmsysteem mogelijk; Individuele live demonstratie van de machine kan worden geregeld; Technische documentatie kan tijdens de inspectie worden bekeken
Demonstratieprestaties: Demonstratievideo toont ongeveer 25.000 dozen per uur met GD300-karton; De werkelijke output is afhankelijk van het doosontwerp, de maat van de blanco, het materiaal en de snelheid van de machine.
Advertentie
Lubicz Górny
916 km
Vouw- en lijmmachine
BobstDOMINO 100M
BobstDOMINO 100M
Bellen
Toestand: direct inzetbaar (gebruikt), Bouwjaar: 1977, Functionaliteit: volledig functioneel, BOBST DOMINO 100M vouwmachine, geproduceerd in 1977, ontworpen voor de productie van vouwdozen en microgolfkartonnen verpakkingen. De machine is momenteel in gebruik, wordt regelmatig onderhouden en verkeert in zeer goede technische staat. Hij is geschikt voor Straight Line dozen en Crash Lock Bottom dozen.
Technische specificaties:
• Fabrikant: BOBST
• Model: DOMINO 100 M
• Bouwjaar: 1977
• Werkbreedte: 1000 mm
• Maximale productiesnelheid: tot 400 m/min
• Verwerkingscapaciteit voor massief karton: tot 700 g/m²
• Materialen: vouwkarton en microgolfkarton
• Doosmodellen: Straight Line en Crash Lock Bottom
• Voeding: 3~380V / 50 Hz
• Maximaal aangesloten vermogen: 25 kVA
• Totaal geïnstalleerd vermogen: 11 kW
• Machineafmetingen: 14 × 1,9 × 1,7 m
• Machinewicht: 8,5 ton
Uitrusting:
• 2 onafhankelijke bedieningspanelen met displays
• Extra monitor bij de afvoersectie met camerabeeld van de machine-uitlaat.
• Extra productiegereedschap inbegrepen
• Volledige technische documentatie
• Elektrische documentatie
• Bedrijfsdocumentatie
Optionele lijmsystemen:
De machine wordt aangeboden zonder lijmsysteem. De koper kan kiezen uit een van de drie professionele lijmsystemen:
• KAS – EUR 9.800 (netto)
• Robatech – EUR 11.900 (netto)
• HHS – EUR 15.900 (netto)
Alle systemen zijn operationeel, worden momenteel gebruikt in de productie en kunnen tijdens de machine-inspectie worden gedemonstreerd en getest.
Technische staat en tests
De machine is continu in productie en kan onder spanning worden geïnspecteerd. Hij werkt stabiel en produceert hoogwaardige vouw- en lijmresultaten.
In het bijgevoegde videomateriaal wordt de machine getoond tijdens het vouwen en lijmen van conisch gevormde verpakkingen. Voor de productie van Straight Line dozen behaalt de machine regelmatig een output van ongeveer 20.000–25.000 dozen per uur.
De werkelijke productie-output is afhankelijk van het doosontwerp, de afmetingen van de blanco's, het materiaal en de geselecteerde snelheid.
• Productietests met door de klant geleverde blanco's zijn mogelijk
Gbedpfx Aszr Rm Nsayor
• Tests met het geselecteerde lijmsysteem zijn mogelijk
• Een individuele live machine-demonstratie kan worden georganiseerd
• De technische documentatie kan tijdens de inspectie worden bekeken.
Advertentie
Kraków
1.044 km
Vellen-naar-vellen lamineermachine / Lamineermachine
Stock MaschinenbauSTOCK – 14R678-1650/P
Stock MaschinenbauSTOCK – 14R678-1650/P
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2001, Lamineermachine – Vel-op-vel laminator STOCK – 14R678-1650/P ref 3016
Bouwjaar: 2001
Maximale velgrootte: 1650 x 1650 mm
Automatische invoer voor voerlak
Automatische onderinvoer voor open golf, E, B, EB
Zij-uitlijning
Drukband
Flip-flop
Gbedpfx Ajzhmnhsayjr
Stapelaar
PRIJS – moet z.s.m. weg!
Advertentie
Wielka Nieszawka
896 km
Halfautomatische kascheringsmachine, Lamineermachine
Stock Maschinenbau GmbHLM 1235/1250P
Stock Maschinenbau GmbHLM 1235/1250P
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 1995, Functionaliteit: volledig functioneel, machine-/voertuignummer: 1235/1250P, snijbreedte (max.): 1.250 mm, werkbreedte: 1.250 mm, ingangsstroom: 64 A, papierhoogte (min.): 1 mm, papierhoogte (max.): 10 mm, etiketlengte: 250 mm, werkende lengte: 1.235 mm, productiecapaciteit: 300 eenheid/u, KASCHEREN-MACHINE STOCK LM 1235/1250P | 1250 MM | DUITSE PRODUCTIE
Te koop: een kascheringsmachine STOCK LM 1235/1250P, geproduceerd door het Duitse bedrijf Stock Maschinenbau GmbH. Deze machine is bedoeld voor het kascheren van golfkarton en massief karton met decoratief papier, etiketten en bedrukte vellen, waardoor de productie van aantrekkelijke verpakkingen, reclameboxen en POS-materialen mogelijk wordt.
De machine is uitgerust met een automatische lijmeenheid, een etikettenpositioneersysteem en een aandrukrol die een hoogwaardige verbinding van materialen waarborgt. De solide Duitse constructie garandeert een stabiele werking en lage operationele kosten.
Belangrijkste voordelen:
Gbodjzd Dwljpfx Aaysr
• Werkbreedte van 1250 mm
• Kascheren van XL-vellen tot 1620 x 1210 mm
• Traploze snelheidsregeling
• Traploze verstelling van de aandruktafel
• Automatische lijmtoevoer en -aanvulling
• Lijmniveausensor
• Eenvoudige en snelle parameterinstelling
• Centraal smeersysteem
• Pneumatische koppeling
• Cyclusteller
• Veiligheidssysteem: veiligheidslijst en stootranden
Uitrusting:
• Halfautomatische etiketaanvoer
• Handmatige invoertafel voor plano vellen
• Handmatige invoer van golfkarton of stansvormen
• Lijmeenheid met automatische lijmtoevoer
• Sensor voor etiketdetectie en registratie
• Positionerings- en aanbrengsysteem voor karton
• Aandrukrol
• Uitvoertafel voor het stapelen van gereed product
• Centraal frame voor het bevestigen van stansvormen
Technische gegevens:
• Fabrikant: Stock Maschinenbau GmbH (Duitsland)
• Model: LM 1235/1250P
• Bouwjaar: 1995
• Maximale werkbreedte: 1250 mm
• Grootte van te kascheren vellen: tot 1620 x 1210 mm (praktisch onbeperkte lengte)
• Te kascheren dikte: 0,8 - 10 mm
• Productiecapaciteit: ca. 300 cycli/uur
• Voeding: 380 V / 50 Hz
• Vermogen: 18 kW
• Voedingsaansluiting: 64 A
• Machineafmetingen: 6720 x 1910 x 1580 mm
Deze machine is een economische oplossing voor bedrijven die op zoek zijn naar een efficiënte en beproefde kascheringsmachine voor de productie van premium verpakkingen. De Duitse constructie staat garant voor duurzaamheid, stabiele werking en eenvoudige bediening.
Advertentie
Bydlino
819 km
Reprografiemachine
LunexKaszerownica Lunex 1650
LunexKaszerownica Lunex 1650
Bellen
Toestand: gebruikt, Bouwjaar: 2002, Kaschiermachine Lunex 1650, bouwjaar 2002.
Kascheermachine van het Duitse merk LUNEX, bouwjaar 2002, met een maximaal formaat van 1650x2000 mm.
Halfautomatische machine voor het kascheren van golfkarton type E, B, C, EB en massief karton. Automatische aanvoer van het te kascheren materiaal vanuit de stapel, handmatige invoer van bedrukt vellen. Automatische lijmtoevoer. Bovenste vel met een gramgewicht van 120g/m2 tot 600g/m2. Nieuwe vacuüm transportbanden.
De machine verkeert in goede technische staat.
Gbjdpey Hrckefx Aaysr
Voor vragen of aanvullende informatie kunt u contact met ons opnemen.
Advertentie
Stęszew
777 km
Grootformaat laminator
Electric Power Katarzyna Gibała-NowakL330SP
Electric Power Katarzyna Gibała-NowakL330SP
Bellen
Toestand: zo goed als nieuw (gebruikt), Bouwjaar: 2025, bedrijfsturen: 5 h, Functionaliteit: volledig functioneel, machine-/voertuignummer: 01/2025, Grootformaat lamineermachine voor het lamineren van materiaal vanaf de rol. De machine is geschikt voor het lakken van PVC-zeilen. Nieuwe machine uit 2025, slechts 3 keer getest gebruikt.
Afmetingen machine: 4200x1200x1400 (LxBxH).
Gewicht: ca. 600 kg.
Productiecapaciteit: 30 strekkende meter/uur.
Laktoevoer: geforceerd via een peristaltische pomp 24V tot 20 L/u.
Geschikt voor het lakken van producten tot een breedte van 3,2 m.
De machine is uitgerust met een IR-stralingsbalk (12 stuks) voor het drogen van de lak, een ventilatorbalk voor het koelen van het product en thermokoppels voor temperatuurmeting. De spanningsregeling van het materiaal gebeurt met behulp van pneumatische reduceerders.
Aansluitingen: voeding 3F/64A/5-polige stekker, geïnstalleerd vermogen tot 10KW, perslucht maximaal 4 bar.
Gbjdpfx Aeyxfqlsayer
De machine heeft garantie, voldoet aan de Machinerichtlijn (CE). Gebruikershandleiding beschikbaar.
De machine is aangesloten op de media, testen is mogelijk.
Advertentie
Freienbach
604 km
Laserbelichting voor PCB / DROGE FILM
GIS / Drop AG by Hans LüscherHDI LDI DPX 325S
GIS / Drop AG by Hans LüscherHDI LDI DPX 325S
Bellen
Toestand: zo goed als nieuw (tentoonstellingsmachine), Bouwjaar: 2025, bedrijfsturen: 100 h, Functionaliteit: volledig functioneel, Beursmachine HDI LDI (Laser Direct Imaging) voor printplaten - PCB-belichting.
Gedpfx Ajw T Si Noayobr
De installatie werd tentoongesteld op de Productronica 2025 in München en staat momenteel in ons democenter in Velden / München.
3 laserhoofden
405 nm laser golflengte / 30 watt vermogen
Proces L/S 25 µm
MP L/S 45 µm

































































