Coffed Sp. z o.o.
Coffed Sp. z o.o. uit Piła
Welkom bij Coffed World – Uw betrouwbare partner in professionele koffiebrandoplossingen!
Onze reis begon in 2008, voortbouwend op de uitgebreide ervaring van de eigenaar met groene koffiebonen. De basis voor ons koffiebrandbedrijf werd echter al eerder gelegd, gedreven door passie voor kwaliteit en innovatie.
Aanvankelijk richtten wij ons op het verbinden van kopers en verkopers van industriële machines, door aankoop en verkoop van koffiegerelateerde apparatuur te faciliteren. In 2009 realiseerden wij succesvol een grootschalig project voor Mokate in Żory, waarbij wij hoogwaardige machines hebben geleverd en gerenoveerd.
Vandaag de dag is Coffed trots een toonaangevende fabrikant van commerciële koffiebranders te zijn. Wij bieden geavanceerde koffiebrandmachines die voldoen aan de hoogste eisen op het gebied van kwaliteit, efficiëntie en betrouwbaarheid. Of u nu een koffiebranderij bent die wil uitbreiden of moderniseren, of een nieuwkomer in de branche, wij leveren maatwerkoplossingen die aansluiten bij uw wensen. Reken op ons voor innovatieve koffiebrandtechnologie om het beste uit elke boon te halen!
Coffed Sp. z o.o.
Gliniana 2
64920 Piła
Polen
Województwo wielkopolskie
Actuele aanbiedingen van vergelijkbare handelaren
Porto STA ImpiantiRE-5
Budakalász BideliH30
Wijnegem GiesenW15A
Gondim PROBATP 60
Buseck Bravilor BonamatB20 HW
Koper
San Pietro In Casale ProbatPROBATONE 5 PREZZO RIBASSATO
Świecie GW BarthSirocco
Braunau am Inn SCHÄRFVIENNA 2G & Mazzer STARK S/X-mill-Protec
Rzeszów WMFBistro
Rzeszów WMFPresto
Duitsland Mazzer/SchärfStark/XMill-Protect
Værløse Coffed SpSR25
Duitsland Probat48 FSA 2,5
Köln WMF5000-S-Plus
Київ PROBATProbatone 25 Drum
Magdeburg GaggiaLa Solare 2ES3RM
Zagreb Hard TankAll-in-one Double Tap
Białobrzegi VemagDP 3
Hamburg AMTECTENV PYR
Hamburg AMTECTB M GL
Hamburg AMTECTB-PAP M GL
Hamburg AMTECTB-PLW M HS
Hamburg AMTECTB-3S L GL
Hamburg AMTECTB-3S L HS
















































































































































