Unibax sp. z o.o.
Unibax sp. z o.o. uit Toruń
Deze handelaar heeft nog geen bedrijfsomschrijving toegevoegd.
Meneer Jakub Nadachewicz
Wapienna 6/8
87-100 Toruń
Polen
Województwo kujawsko-pomorskie
Actuele aanbiedingen van vergelijkbare handelaren
Advertentie
Duitsland
372 km
Vliesinstallatie
Walter Schober/DiloKräutervlies
Walter Schober/DiloKräutervlies
Bellen
Toestand: direct inzetbaar (gebruikt), Bouwjaar: 1995, Een zelfgebouwde meertraps vliesinstallatie voor de productie van twee- of meerlaagse technische vliesen uit kunst- of natuurfibers, geschikt voor stortgoedmaterialen zoals kruiden of zaden, is beschikbaar. Materiaalgewichtbereik: ca. 100g/m² - 1000g/m². Naaldmachinefabrikant: Dilo. Max. rolbreedte: 2100 mm. Max. productiesnelheid: 200 m/u. Naaldprestatie: ca. 1200 slagen/minuut. Hoofdmotor: 45 kW Siemens. Totale machinedimensies (L/B/H): ca. 10m/4,5m/4,5m. Processtappen: invoer vliesbaan, invoer dragerdoek, materiaaltoevoer (bijv. kruiden), materiaaldosering, materiaalverdeling, toedekvlies opleggen, naaldstation, snijden/afkorten, wikkelen/oprollen, stofafzuiging. Documentatie aanwezig. Bezichtiging ter plaatse is mogelijk. De installatie is compleet inclusief toebehoren, randapparatuur en een kleine proefnaaldmachine.
Hfsdpsyt N Dqofx Abajf
Advertentie
Emmingen-Liptingen
534 km
Volautomatische maskermachine
Lian Rou machineryLR-DM-85-P 20G34
Lian Rou machineryLR-DM-85-P 20G34
Bellen
Toestand: uitstekend (gebruikt), Bouwjaar: 2020, Functionaliteit: volledig functioneel, machine-/voertuignummer: LR2009MAHEDEDM100PO1, type ingangsstroom: Airconditioning, totale breedte: 1.150 mm, totale lengte: 2.850 mm, totale hoogte: 1.900 mm, totaalgewicht: 1.100 kg, buitenste diameter van de etikettenrol: 550 mm, binnen diameter van de etikettenrol: 76 mm, ingangsspanning: 380 V, persluchtaansluiting: 6 bar, Te koop aangeboden: een volautomatische maskermachine DM-85-P (CE-uitvoering) met 380V-aansluiting - geschikt voor masker TYPE II EN IIR.
De maskermachine is een machine die meerlaagse stoffen tot diverse maskers verwerkt door vouwvorming, ultrasoon lassen, oorluslassen en neusdraadlassen. De volautomatische maskermachine Lianrou LR-DM-85-P is een recent model binnen de volautomatische maskermachines en tevens het gepatenteerde product van LIAN ROU.
In vergelijking met de traditionele wegwerpmaskermachine biedt dit model de volgende voordelen: Ten eerste vereist de LR-DM-85-P slechts één apparaat om het volledige maskervervaardigingsproces te voltooien, waarmee de benodigde ruimte in de productielijn aanzienlijk wordt verminderd; ten tweede beschikt het apparaat over een volledig productontwerp met een verzorgd en esthetisch uiterlijk.
Belangrijker nog, de machine biedt diverse betrouwbare veiligheidsvoorzieningen die zorgen voor een veilige werkomgeving voor de bedieners. Kortom, de machine kenmerkt zich door een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding en hoge betrouwbaarheid.
Technische specificaties / opmerkingen:
Model: DM-85-P
Uitvoering: Elektrisch-pneumatisch
Spanning: 380V
Certificering: CE
Fabrikant-/documentatie aanwezig (schakelschema's & handleidingen)
Hodpsya Hdbefx Abaoff
Bij interesse graag contact opnemen – bezichtiging is mogelijk na afspraak.
Advertentie
Hamburg
353 km
Productie- en verpakkingslijn voor vochtige doekjes
AMTECWTIS HFFS 60 LAB
AMTECWTIS HFFS 60 LAB
Bellen
Toestand: nieuw, Bouwjaar: 2025, Verpakkingslijn voor de productie en verpakking van vochtige doekjes, zoals hygiënedoekjes, reinigingsdoekjes, vochtige verzorgingsdoekjes en desinfecterende doekjes. De lijn bestaat uit een productie-eenheid voor vochtige doekjes en een flowwrap-eenheid. Productieproces voor vochtige doekjes: Het afrollen van het non-woven materiaal van 2 moederrollen en het in de lengte snijden in 5 stroken per rol (totdat het bevochtigd wordt) voor een snelle productie, het in de lengte vouwen in Z- of C-vorm, het bevochtigen via meerdere sproeikoppen, het dwars doorsnijden (doeklengte), het stapelen en het toevoeren aan de verpakkingseenheid. De Flowwrap verpakkingsunit zorgt voor het aanvoeren van de vochtige doekjes, het aanvoeren van de folie en het bedrukken (hot stamping), het perforeren (verwijderen van de doekjes), het plaatsen van het hersluitbare etiket en bijvoorbeeld een seallabel (de geïntegreerde 2-baans etiketteermachine maakt offset-etikettering mogelijk) en het snijden/hittelassen van de zakken. Het vloeistoftoevoersysteem voor het bevochtigen van de doekjes bestaat uit 2 tanks met continu mengende roerwerken en een vloeistofretoureenheid. - Specificaties: geschikt voor droge non-wovens (spunbonds); Vouwen: Z- of C-vouw (wisselen van vouwgereedschap noodzakelijk); Vouwgedeelte aan elke kant verstelbaar; Afmetingen gevouwen doek: L(120-220)xB(90-110)mm; Afmetingen uitgevouwen doek: L(120-220)xB(150-220) mm; Aantal doekjes per verpakking (min. tot max.): 30-120 doekjes; Gewicht vochtig doekje: 40-80 g/m²; Machinecyclussnelheid in ruststand: max. 5600 doekjes/minuut of max. 60 verpakkingen/minuut; Zakformaat: afhankelijk van de opgevouwen afmetingen en het aantal doekjes per verpakking; Afmetingen van de folierol: breedte max. 360 mm, diameter: max. 400 mm; Geschikte folies: OPP-folie (transparant, bedrukt of gelamineerd); Afmetingen van moederrol non-woven stof: breedte 800-1320mm, diameter max. 1200mm; Afmetingen etikettenrol: breedte max. 60 mm; Diameter max. 300mm; Afmetingen vloeistoftank: 900x900x1900 mm; Afmetingen verpakkingslijn: L13998xB5404xH2350 mm; Totaalgewicht: ca. 10600 kg; Vermogen: 19 kW, 380 V, 3-fasen. Op de foto is alleen de hoofdmachine (productie van vochtige doekjes) te zien. Op verzoek sturen wij u graag foto's van de verpakking en de dekselsluiteenheid.
Hfedpfx Abev Nmaweajf
Houd er rekening mee dat onze nieuwe prijzen vaak lager zijn dan de gebruikelijke prijzen. Stel gerust uw vraag en vertel ons uw verpakkingsopdracht. - Meestal zijn er 30-50 verschillende nieuwe machines direct uit voorraad leverbaar. Bovendien hanteren wij zeer korte levertijden van circa 3 weken voor machines die op klantspecificatie worden vervaardigd. - Alle machines zijn leverbaar met volledige garantie.
Advertentie
Hamburg
353 km
Productie- en verpakkingslijn voor vochtige doekjes
AMTECWTIS HFFS 90
AMTECWTIS HFFS 90
Bellen
Toestand: nieuw, Bouwjaar: 2026, Verpakkingslijn voor de productie en verpakking van vochtige doekjes, zoals hygiënedoekjes, reinigingsdoekjes, vochtige verzorgingsdoekjes en desinfecterende doekjes. Het productieproces omvat het afwikkelen van het non-woven materiaal van de moederrol, het in de lengte snijden voor een productiemethode met 2 banen (tot aan de verpakking), het weken in vloeistof, het in de lengte vouwen in een Z- of W-vorm, het dwars snijden (lengte van de doek), 1 x dwars vouwen, het stapelen, het doorgeven aan de verpakkingseenheid die zorgt voor de invoer van de folie en het inpakken van de vochtige doekjes, het maken van het gat (verwijderen van de doekjes) en het aanbrengen van het hersluitbare etiket, evenals het snijden/hittelassen van de zak. Geïntegreerde lasunits verhogen de efficiëntie bij het wisselen van materiaal, folie en etikettenrollen. - Specificaties: geschikt voor droge non-wovens (spunbonds); Vouwen: Z- of W-vouw (wisselen van vouwgereedschap noodzakelijk); Vouwgedeelte aan elke kant verstelbaar; Afmetingen gevouwen doek: L(70-100)xB(40-100) mm; Afmetingen uitgevouwen doek: L(140-200)xB(140-200) mm; Aantal doekjes per verpakking (min. tot max.): 5-30 doekjes; Gewicht vochtig doekje: 35-80 g/m²; Machinecyclussnelheid in ruststand: max. 900 doekjes/minuut of max. 90 verpakkingen/minuut; Zakformaat: afhankelijk van de opgevouwen afmetingen en het aantal doekjes per verpakking; Afmetingen van de folierol: breedte max. 280 mm, diameter max. 400 mm; Geschikte folies: OPP-folie (transparant, bedrukt of gelamineerd); Afmetingen van moederrolvlies: breedte 280-400 mm, diameter max. 1200 mm; Afmetingen etikettenrol: breedte max. 60 mm; Diameter max. 300 mm; Vermogen: 25kW, 380V, 3-fase; Afmetingen machine: L8500xB1520xH2350mm; Gewicht: 5000 kg.
Hodev Nma Repfx Abajff
Houd er rekening mee dat onze nieuwe prijzen vaak lager zijn dan de gebruikelijke prijzen. Stel gerust uw vraag en vertel ons uw verpakkingsopdracht. - Meestal zijn er 30-50 verschillende nieuwe machines direct uit voorraad leverbaar. Bovendien hanteren wij zeer korte levertijden van circa 3 weken voor machines die op klantspecificatie worden vervaardigd. - Alle machines zijn leverbaar met volledige garantie.
Advertentie
Zaragoza
1.309 km
Karl Mayer bedieningspaneel
KARL MAYERcuadro maquina de 3 fronturas
KARL MAYERcuadro maquina de 3 fronturas
Bellen
Bouwjaar: 2009, Toestand: nieuw, Karl Mayer bedieningspaneel voor weefmachine met drie breedtes
De 3 servomotoren zijn ook beschikbaar.
Hedpfx Ajhva Twebaoff




















