VICIVISION MTP120-230 SCEPM
vraagprijs niet inclusief BTW
Bouwjaar
2014
Toestand
Gebruikt (volledig functioneel)
Locatie
Sečovlje Slovenië
Meetsysteem VICIVISION MTP120-230 SCEPM
more Images
VICIVISION MTP120-230 SCEPM
Machinegegevens
Machinetype:
Meetsysteem
Producent:
VICIVISION
Model:
MTP120-230 SCEPM
Machinenummer:
PH 54114
Bouwjaar:
2014
Toestand:
zo goed als nieuw (gebruikt)
Functionaliteit:
volledig functioneel
Prijs & locatie
vraagprijs niet inclusief BTW
Locatie:
Parecag 24a, 6333 Sečovlje/Sicciole, Slovenija Slovenië
Bellen
Technische details
Ingangsspanning:
230 V
Meetbereik X-as:
300 mm
Meetbereik Y-as:
30 mm
Meetbereik Z-as:
60 mm
Totale breedte:
1.014 mm
Totale lengte:
505 mm
Totale hoogte:
785 mm
Totaalgewicht:
100 kg
Temperatuur:
20 °C
Herhaalnauwkeurigheid:
0,001 mm
Werkstuklengte (max.):
300 mm
Werkstukhoogte (max.):
30 mm
Werkstukbreedte (max.):
60 mm