Tunnel 50 TUNNEL50 DG
Vaste prijs niet inclusief BTW
Bouwjaar
2014
Toestand
Gebruikt (volledig functioneel)
Locatie
Slowakije Slowakije
Verpakkingsmachine Tunnel 50 TUNNEL50 DG
more Images
Tunnel 50 TUNNEL50 DG
Tunnel 50 TUNNEL50 DG
Tunnel 50 TUNNEL50 DG
Tunnel 50 TUNNEL50 DG
Tunnel 50 TUNNEL50 DG
Tunnel 50 TUNNEL50 DG
Tunnel 50 TUNNEL50 DG
Tunnel 50 TUNNEL50 DG
Machinegegevens
Machinetype:
Verpakkingsmachine
Producent:
Tunnel 50
Model:
TUNNEL50 DG
Machinenummer:
MF09BB30
Bouwjaar:
2014
Toestand:
gebruikt
Functionaliteit:
volledig functioneel
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
Locatie:
Nitrianska 59, 942 01 Šurany, Slovensko Slowakije
Bellen
Technische details
Type ingangsstroom:
driefasig
Uitrusting:
klem
Omschrijving
TE KOOP – Minipack-Torre Tunnel 50 Krimptunnel (Italië)
Machinebeschrijving:
Technische Specificaties (bij benadering):
- Vermogen: 7200 W 11A
- Fabrikant: Minipack-Torre (Italië)
- Model: Tunnel 50
- Type: Krimptunnel (krimpverpakking)
- Aansluitspanning: 400 V / 3 fasen / 50 Hz
- Instelbare temperatuur en bandsnelheid
- Digitaal bedieningspaneel (temperatuur en bandsnelheid)
- RVS rollenbaan binnenin de tunnel
- Noodstop en hoofdschakelaar
- Tunneldimensies: ca. 850 × 500 mm (B × H)