REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
Toestand
Gebruikt (ongecontroleerd)
Locatie
Achern Duitsland
Brede schaafmachine REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
more Images
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
Machinegegevens
Machinetype:
Brede schaafmachine
Producent:
REX Pinneberg
Model:
HOMS-310-K (A+D)
Toestand:
gebruikt
Functionaliteit:
ongecontroleerd
Prijs & locatie
Locatie:
Am Risisee 4, 77855 Achern-Gamshurst, Deutschland Duitsland
Omschrijving
Tweezijdige lamellen schaafmachine
Voeding 80 m/min
Maximale schaafbreedte 310 mm
onderas 22 kW
bovenas 30 kW
voeding 7,5 kW