OSAMA S2R 1300
vraagprijs niet inclusief BTW
Bouwjaar
2021
Toestand
Gebruikt
Locatie
Duitsland Duitsland
Lijmverdeelmachine OSAMA S2R 1300
more Images
OSAMA S2R 1300
OSAMA S2R 1300
OSAMA S2R 1300
OSAMA S2R 1300
OSAMA S2R 1300
Machinegegevens
Machinetype:
Lijmverdeelmachine
Producent:
OSAMA
Model:
S2R 1300
Bouwjaar:
2021
Toestand:
gebruikt
Prijs & locatie
vraagprijs niet inclusief BTW
Locatie:
D - Hessen Duitsland
A211-47462
Referentienummer:
ISS20250305-5247
Laatste aanpassing:
over 31.03.2026
Omschrijving
Gebruikte machine
Bouwjaar: 2021
Uitrusting en technische gegevens:
Gisdsygn Ihepfx Aiuet
Homogene DOSERING van de lijm dankzij instelbare verdeelbakken.
Technische gegevens:
Werkbreedte: 1300 mm
Werkhoogte: 100 mm
Diameter applicatierollen: 185 mm
Voedingssnelheid: 18 m/min
Aandrijfmotor: 0,37 kW
Werkhoogte: 800 mm
Afmetingen: Lengte 780 mm, Breedte 2000 mm, Hoogte 1350 mm