Manuele Lisec butylextruder LBH-25VLisec
LBH-25V
Manuele Lisec butylextruder LBH-25V
Lisec
LBH-25V
Bouwjaar
1989
Toestand
Gebruikt
(volledig functioneel)
Locatie
Hofkirchen im Traunkreis 

Basisgegevens
- Machinetype:
- Manuele Lisec butylextruder LBH-25V
- Producent:
- Lisec
- Model:
- LBH-25V
- Bouwjaar:
- 1989
- Toestand:
- direct inzetbaar (gebruikt)
- Functionaliteit:
- volledig functioneel
Prijs & locatie
- Locatie:
- 4492 Hofkirchen im Traunkreis, Austria

Bellen
Technische details
Afmetingen en gewicht
Totaalgewicht:
800 kg
Totale lengte:
3.000 mm
Totale breedte:
800 mm
Totale hoogte:
1.000 mm
Vermogensgegevens
Ingangsspanning:
400 V
Type ingangsstroom:
driefasig
Verdere details
Werkhoogte:
800 mm
Details over het aanbod
- Advertentie-ID:
- A224-08602
- Laatste aanpassing:
- voor het laatst op 24.07.2026
Omschrijving
Handmatige Lisec-butylextruder, model LBH-25V, bouwjaar 1989, volledig functioneel.
Inhoud van de butylvoorraadcilinder: 2 cartridges van elk 7,5 kg.
Butylaanzet voor afstandhouders met een breedte van 6–24 mm.
Direct leverbaar vanuit ons magazijn in Hofkirchen, Oostenrijk.
Lsdpfx Acszn Np Iodohn
De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.
Inhoud van de butylvoorraadcilinder: 2 cartridges van elk 7,5 kg.
Butylaanzet voor afstandhouders met een breedte van 6–24 mm.
Direct leverbaar vanuit ons magazijn in Hofkirchen, Oostenrijk.
Lsdpfx Acszn Np Iodohn
De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.
Aanbieder
Opmerking: Registreer gratis of log in, om alle informatie te bekijken.
Geregistreerd sinds: 2024
17 advertenties online
Aanvraag sturen
Telefoon & Fax
+43 7261 ... weergeven
Misschien bent u ook geïnteresseerd in deze advertenties.
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Duitsland
372 km
Butyl extruder
LisecLBH-25V
LisecLBH-25V
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Maasmechelen
130 km
Machine voor het maken van isolatieglas
LisecLBH-25V
LisecLBH-25V
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Diest
126 km
Handmatige butylextruder
LISECLBH 25 V
LISECLBH 25 V
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Hofkirchen im Traunkreis
785 km
Lisec handextruder LBH-25V
LisecLBH-25V
LisecLBH-25V
Geslaagd:
Uw bericht is verzonden.
Advertentie
Lengerich
174 km
Bedieningspaneel voor extruder
LisecLBH-25V
LisecLBH-25V
Uw advertentie is succesvol verwijderd
Er is een fout opgetreden



























































