Kippers opleggerKEMPF
ca. 54m³ Stahlauflieger / Hardox / Auch Miete!
Kippers oplegger
KEMPF
ca. 54m³ Stahlauflieger / Hardox / Auch Miete!
Vaste prijs niet inclusief BTW
€ 43.950
Bouwjaar
2023
Toestand
Gebruikt
Locatie
Stadum 

Machinegegevens
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
€ 43.950
- Locatie van verkoper:
- Nicolaus-Büchert-Straße 4a, 25917 Stadum, Duitsland

Bellen
Technische details
- Maximaal laadgewicht:
- 28.020 kg
- Totaalgewicht:
- 36.000 kg
- Asconfiguratie:
- 3 assen
- Eerste registratie:
- 07/2023
- Volgende keuring (TÜV):
- 07/2026
- Laadruimte lengte:
- 9.500 mm
- Laadruimtebreedte:
- 2.300 mm
- Laadruimtehoogte:
- 2.400 mm
- Laadruimte inhoud:
- 54 m³
- Uitrusting:
- ABS
Details over het aanbod
- Advertentie-ID:
- A219-78393
- Referentienummer:
- 5180
- Laatste aanpassing:
- over 22.05.2026
Omschrijving
Voorraadnummer 5180
TE KOOP, TE HUUR OF IN OVERLEG HUUR MET KOOPOPTIE!!!
ca. 54 m³ Kempf stalen kipper-oplegger voor schroot / Hardox / aluminium velgen / verhuur
----* Fabrikant: Kempf
* Type: SKM 36/3 SHL - Light
* Eerste toelating: 07/2023
* Totaalgewicht: 36.000 kg
* Ledig gewicht volgens kentekenbewijs: 7.980 kg
Kledpfjy T Dk Hjx Alwet
* Laadvermogen: 28.020 kg
* Assen: 3x SAF assen met 1e as liftbaar / optrekhulp / schijfremmen
* Ophanging: Luchtvering met heffen en dalen / snelontluchting
* Banden: 385/65 R 22,5 op Alcoa aluminium velgen
* Kleur: Chassis diepzwart RAL 9005, kipperbak antracietgrijs RAL 7016, afdekzeil diepzwart
* Volume: ca. 54 m³ (9,50 m lang x 2,28 m tot 2,33 m breed x 2,40 m hoog)
* TÜV: 07/2026
* EBS Wabco
* Vleugeldeuren links en rechts
* Stalen bak van slijtvast HARDOX-staal
* Bedieningsplatform met toegang vooraan links
* Voorwand ca. 3,2 mm dik HARDOX-staal
* Bodem volledig uit ca. 5 mm HARDOX-staal
* Zijwanden ca. 4 mm dik HARDOX-staal
* 4 dwarsliggers
* Graanschuif achter rechts ca. 400 x 400 mm
* Volbelaste aluminium steunpoten (valsteunen)
* Houder voor schep en bezem
* PVC halfschalen spatborden
* 2x PVC gereedschapskist links (ca. 660 mm lang x 500 mm breed x 460 mm hoog)
* 4 m aluminium ladder
* Complete verlichtingsinstallatie volgens ADR-norm
* LED-markeringslichten links en rechts
* 2 extra LED-achteruitrijlampen
* Automatisch zakken bij kippen
* Laaddrukmeter
* Zeildoek van hoogwaardig PVC met haken / trekstang voor zeil van RVS
* Draaibare zeilbescherming voor opgerold zeil
Duitse oplegger! Duitse papieren!
TE KOOP, TE HUUR OF IN OVERLEG HUUR MET KOOPOPTIE!!!
Let op mogelijke fouten in de advertentie:
Ondanks zorgvuldige samenstelling van de advertentie kunnen er fouten in de tekst of gegevens staan. Wij nemen geen aansprakelijkheid voor vergissingen, wijzigingen of tussentijdse verkoop. Alle informatie is zonder garantie. Neem contact met ons op om details te verifiëren of verdere vragen te bespreken.