Jungheinrich EJC 216 stapelaar
Jungheinrich EJC 216

vraagprijs excl. btw
€ 3.990
Bouwjaar
2016
Toestand
Gebruikt
Locatie
Aumühle Oostenrijk
Jungheinrich EJC 216 stapelaar Jungheinrich EJC 216
Jungheinrich EJC 216 stapelaar Jungheinrich EJC 216
Jungheinrich EJC 216 stapelaar Jungheinrich EJC 216
Jungheinrich EJC 216 stapelaar Jungheinrich EJC 216
Jungheinrich EJC 216 stapelaar Jungheinrich EJC 216
Jungheinrich EJC 216 stapelaar Jungheinrich EJC 216
Jungheinrich EJC 216 stapelaar Jungheinrich EJC 216
Jungheinrich EJC 216 stapelaar Jungheinrich EJC 216
Jungheinrich EJC 216 stapelaar Jungheinrich EJC 216
Jungheinrich EJC 216 stapelaar Jungheinrich EJC 216
Jungheinrich EJC 216 stapelaar Jungheinrich EJC 216
Jungheinrich EJC 216 stapelaar Jungheinrich EJC 216
Jungheinrich EJC 216 stapelaar Jungheinrich EJC 216
Jungheinrich EJC 216 stapelaar Jungheinrich EJC 216
more Images
Jungheinrich EJC 216
Jungheinrich EJC 216
Jungheinrich EJC 216
Jungheinrich EJC 216
Jungheinrich EJC 216
Jungheinrich EJC 216
Jungheinrich EJC 216
Jungheinrich EJC 216
Jungheinrich EJC 216
Jungheinrich EJC 216
Jungheinrich EJC 216
Jungheinrich EJC 216
Jungheinrich EJC 216
Jungheinrich EJC 216

Machinegegevens

Machinetype:
Jungheinrich EJC 216 stapelaar
Producent:
Jungheinrich
Model:
EJC 216
Bouwjaar:
2016
Toestand:
gebruikt
Bedrijfsuren:
2.157 h

Prijs & locatie

vraagprijs excl. btw
€ 3.990
Locatie:
Aumühle 16, 4075 Aumühle, Österreich Oostenrijk
Bellen

Technische details

Draagvermogen:
1.600 kg
Hefhoogte:
2.800 mm
Batterijcapaciteit:
375 Ah
Leeggewicht:
850 kg

Details over het aanbod

Advertentie-ID:
A202-33880
Laatste aanpassing:
voor het laatst op 24.07.2026

Omschrijving

Jungheinrich EJC 216 Palletwagen - Hoogheffende palletwagen, gebruikt

🧰 Productkenmerken
• Fabrikant: Jungheinrich
• Model: EJC 216
• Optie: 120 - 280 ZT
Pedjxlty Eepfx Afdjgp
• Staat: Gebruikt, zie foto's
• Kleur: geel - antraciet
• Bouwjaar: 2016
• Bedrijfstijden: 2157 uur
• Hefhoogte: 2800 mm
• Nominaal draagvermogen: 1600 kg
• Leeggewicht: 850 kg zonder batterij
• Batterijgewicht: 274 / 302 kg
• Accucapaciteit: 375 Ah
• Accuspanning: 24 V
• Vorklengte: 1150 mm
• Aandrijfvermogen: 1,6 kW
• Afstand van het lastzwaartepunt: 600 mm
• Rijsnelheid: zonder lading 6 km/u
• Hefsnelheid: zonder lading 0,3 m/s

💰 Prijs € 3.990,- netto, exclusief btw.
• Kwantumkorting: op aanvraag
• Verzendkosten: door heel Europa, op aanvraag
• Levertijd: Direct leverbaar
• Bezichtiging en afhalen: op afspraak mogelijk

Altijd meer dan 5000 lopende meter palletstellingen van verschillende fabrikanten op voorraad

(Wijzigingen en fouten in de technische gegevens, specificaties en prijzen, evenals tussenverkoop voorbehouden! Zie onze algemene voorwaarden, alle prijzen zijn exclusief btw, af fabriek.)

Lenox Trading – Top magazijninrichting & zware laststellingen, gebruikt en nieuw
Beschrijving:
Bent u op zoek naar hoogwaardige magazijnstellingen om te kopen? Lenox Trading is met ongeveer 100 eigen medewerkers een van de grootste leveranciers van nieuwe en gebruikte magazijninrichting in de gehele DACH-regio (Oostenrijk, Duitsland, Zwitserland).
⚡ SNEL LEVERBAAR:
• Meer dan 10.000 lopende meter stellingen direct leverbaar
• 20.000 m² magazijnvloeren & staalconstructievloeren direct beschikbaar
• Wekelijks 30–50 vrachtwagenladingen goederen voor maximale keuze
📦 ONS ASSORTIMENT (VOORDELIG ONLINE KOPEN):
Of het nu gaat om palletstellingen, zware laststellingen, hoogbouwstellingen, vakplanken, bandenrekken of stellingen voor IBC-containers – wij leveren en monteren in heel Europa met ons EIGEN team! Inclusief CAD-planning, transport, demontage en montage.
🏭 TOPMERKEN, GEBRUIKT & UIT INSOLVENTIE / FAILLISSEMENT:
• SSI Schäfer (Schäfer magazijninrichting, R 3000, PR 600, PR 300)
• Jungheinrich (Type MPB, Type E, zware laststelling Jungheinrich)
• Wezsuisse Euronorm, Bito RK 4209, Schäfer EK 113, Schäfer RK 521, Schäfer LF 533, Familog SP 6428, R-KLT 4315, RL-KLT 6147, Schäfer KLT 3214, UTZ SILAFIX 3Z, EF 3120, EF 6420
• Cantileverstellingen (Elvedi cantileverstellingen, Schäfer, Ohra)
• Stow, Meta, Bito, Galler, Nedcon, Voest (Vöst), SLP, Palflex, Ramada, Bauer, Ohrner
🔨 ONZE TWEEDE TAK: ONLINE VEILINGEN & VERWERKING
Bij demontage- en ontruimingsopdrachten bieden wij een complete, zorgeloze service:
1. Vaste prijs: Aankoop van handelsgoederen, uitrusting en complete magazijnvoorraden, inclusief volledig ontruimd opleveren.
2. Commissieveiling: Uitvoering van veilingen in opdracht.
Onze full-service door eigen medewerkers: Catalogiseren, kantooropmaak, bezichtiging, goederenuitgifte, logistiek, terugbouw en volledig ontruimd opleveren.
Of u nu via zware laststellingen op ons bent geattendeerd, of op zoek bent naar een gegalvaniseerde zware laststelling / zwaar laststellingsysteem, wij garanderen de beste voorwaarden. Neem contact met ons op voor een vrijblijvende offerte!

De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.

Aanbieder

Laatst online: Vorige week

Geregistreerd sinds: 2010

197 advertenties online

Bellen

Aanvraag sturen

Landus 
Duitsland
Oostenrijk
Zwitserland
Verenigde Staten
Verenigd Koninkrijk
Frankrijk
België
Spanje
Mexico
Italië
Nederland
Polen
Rusland
Belarus
Oekraïne
Estland
Turkije
Nieuw-Zeeland
Ierland
Tsjechië
Denemarken
Finland
Zweden
Noorwegen
Luxemburg
Griekenland
Litouwen
Letland
IJsland
Portugal
Brazilië
Venezuela
Argentinië
Hongarije
Slowakije
Roemenië
Moldavië
Slovenië
Servië
Montenegro
Albanië
Kroatië
Bulgarije
Noord-Macedonië
Bosnië en Herzegovina
Israël
Egypte
Marokko
India
Indonesië
Zuid-Korea
Japan
Thailand
Maleisië
Vietnam
China
Taiwan
Iran
Bangladesh
Opmerking: U aanvraag wordt doorgestuurd naar alle verkopers van de machinecategorie. Hierdoor kunt u een groot aantal aanbiedingen ontvangen.
De aanvraag kon niet worden verzonden. Probeer het later opnieuw.

Telefoon & Fax

+43 7272 ... weergeven
Misschien bent u ook geïnteresseerd in deze advertenties.
Advertentie
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216 / nur 97 Std. / Li-Ion
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216 / nur 97 Std. / Li-Ion
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216 / nur 97 Std. / Li-Ion
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216 / nur 97 Std. / Li-Ion
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216 / nur 97 Std. / Li-Ion
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216 / nur 97 Std. / Li-Ion
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216 / nur 97 Std. / Li-Ion
more images
Weyhe
261 km
Handmatige stapelaar
JungheinrichEJC 216 / nur 97 Std. / Li-Ion
Gecertificeerde dealer
Bellen
Advertentie
Palletstapelaars Jungheinrich EJC 216z
Palletstapelaars Jungheinrich EJC 216z
Palletstapelaars Jungheinrich EJC 216z
Palletstapelaars Jungheinrich EJC 216z
Palletstapelaars Jungheinrich EJC 216z
Palletstapelaars Jungheinrich EJC 216z
Palletstapelaars Jungheinrich EJC 216z
Palletstapelaars Jungheinrich EJC 216z
Palletstapelaars Jungheinrich EJC 216z
Palletstapelaars Jungheinrich EJC 216z
Palletstapelaars Jungheinrich EJC 216z
Palletstapelaars Jungheinrich EJC 216z
Palletstapelaars Jungheinrich EJC 216z
Palletstapelaars Jungheinrich EJC 216z
Palletstapelaars Jungheinrich EJC 216z
Palletstapelaars Jungheinrich EJC 216z
Palletstapelaars Jungheinrich EJC 216z
Palletstapelaars Jungheinrich EJC 216z
Palletstapelaars Jungheinrich EJC 216z
Palletstapelaars Jungheinrich EJC 216z
Palletstapelaars Jungheinrich EJC 216z
Palletstapelaars Jungheinrich EJC 216z
Palletstapelaars Jungheinrich EJC 216z
Palletstapelaars Jungheinrich EJC 216z
Palletstapelaars Jungheinrich EJC 216z
Palletstapelaars Jungheinrich EJC 216z
Palletstapelaars Jungheinrich EJC 216z
Palletstapelaars Jungheinrich EJC 216z
Palletstapelaars Jungheinrich EJC 216z
Palletstapelaars Jungheinrich EJC 216z
more images
Duitsland Nürtingen
485 km
Palletstapelaars
JungheinrichEJC 216z
Bellen
Advertentie
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216
more images
Duitsland Wunstorf
283 km
Handmatige stapelaar
JungheinrichEJC 216
Bellen
Advertentie
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216z 115 240 ZT
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216z 115 240 ZT
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216z 115 240 ZT
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216z 115 240 ZT
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216z 115 240 ZT
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216z 115 240 ZT
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216z 115 240 ZT
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216z 115 240 ZT
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216z 115 240 ZT
more images
D- Eckental
502 km
Handmatige stapelaar
JungheinrichEJC 216z 115 240 ZT
Gecertificeerde dealer
Bellen
Advertentie
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216
more images
Duitsland Wunstorf
283 km
Handmatige stapelaar
JungheinrichEJC 216
Bellen
Advertentie
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216 / nur 63 Std.
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216 / nur 63 Std.
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216 / nur 63 Std.
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216 / nur 63 Std.
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216 / nur 63 Std.
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216 / nur 63 Std.
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216 / nur 63 Std.
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216 / nur 63 Std.
more images
Weyhe
261 km
Handmatige stapelaar
JungheinrichEJC 216 / nur 63 Std.
Gecertificeerde dealer
Bellen
Advertentie
Stapelaar Jungheinrich EJC216
Stapelaar Jungheinrich EJC216
Stapelaar Jungheinrich EJC216
Stapelaar Jungheinrich EJC216
Stapelaar Jungheinrich EJC216
Stapelaar Jungheinrich EJC216
Stapelaar Jungheinrich EJC216
Stapelaar Jungheinrich EJC216
Stapelaar Jungheinrich EJC216
more images
Strzałkowo
857 km
Stapelaar
JungheinrichEJC216
Bellen
Advertentie
Stapelaar Jungheinrich EJC216
Stapelaar Jungheinrich EJC216
Stapelaar Jungheinrich EJC216
Stapelaar Jungheinrich EJC216
Stapelaar Jungheinrich EJC216
Stapelaar Jungheinrich EJC216
Stapelaar Jungheinrich EJC216
Stapelaar Jungheinrich EJC216
Stapelaar Jungheinrich EJC216
Stapelaar Jungheinrich EJC216
more images
Strzałkowo
857 km
Stapelaar
JungheinrichEJC216
Bellen
Advertentie
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216 / nur 353 Std.
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216 / nur 353 Std.
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216 / nur 353 Std.
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216 / nur 353 Std.
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216 / nur 353 Std.
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216 / nur 353 Std.
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216 / nur 353 Std.
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216 / nur 353 Std.
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216 / nur 353 Std.
Handmatige stapelaar Jungheinrich EJC 216 / nur 353 Std.
more images
Weyhe
261 km
Handmatige stapelaar
JungheinrichEJC 216 / nur 353 Std.
Gecertificeerde dealer
Bellen
Advertentie
Hoogheffende truck Jungheinrich EJC 216 - Triplex - 1336 Stunden - aufgearbeitet
Hoogheffende truck Jungheinrich EJC 216 - Triplex - 1336 Stunden - aufgearbeitet
Hoogheffende truck Jungheinrich EJC 216 - Triplex - 1336 Stunden - aufgearbeitet
Hoogheffende truck Jungheinrich EJC 216 - Triplex - 1336 Stunden - aufgearbeitet
Hoogheffende truck Jungheinrich EJC 216 - Triplex - 1336 Stunden - aufgearbeitet
Hoogheffende truck Jungheinrich EJC 216 - Triplex - 1336 Stunden - aufgearbeitet
Hoogheffende truck Jungheinrich EJC 216 - Triplex - 1336 Stunden - aufgearbeitet
Hoogheffende truck Jungheinrich EJC 216 - Triplex - 1336 Stunden - aufgearbeitet
Hoogheffende truck Jungheinrich EJC 216 - Triplex - 1336 Stunden - aufgearbeitet
Hoogheffende truck Jungheinrich EJC 216 - Triplex - 1336 Stunden - aufgearbeitet
more images
Neuss
147 km
Hoogheffende truck
JungheinrichEJC 216 - Triplex - 1336 Stunden - aufgearbeitet
Bellen