Jungheinrich EFG 220 GE120-480DZ
vraagprijs niet inclusief BTW
Bouwjaar
2018
Toestand
Gebruikt (volledig functioneel)
Locatie
D- Eckental Duitsland
Elektrische vorkheftruck 3 wielen Jungheinrich EFG 220 GE120-480DZ
more Images
Machinegegevens
Machinetype:
Elektrische vorkheftruck 3 wielen
Producent:
Jungheinrich
Model:
EFG 220 GE120-480DZ
Machinenummer:
FN568605
Bouwjaar:
2018
Toestand:
gebruikt
Functionaliteit:
volledig functioneel
Bedrijfsuren:
2.737 h
Prijs & locatie
vraagprijs niet inclusief BTW
Verhuur:
is mogelijk
Locatie van verkoper:
Schlehenstrasse 13, 90542 D- Eckental, Duitsland Duitsland
Bellen
Technische details
Draagvermogen:
2.000 kg
Hefhoogte:
4.800 mm
Vrije hefhoogte:
1.490 mm
Brandstoftype:
elektrisch
Masttype:
triplex
Bouwhoogte:
2.105 mm
Vorkenbordbreedte:
980 mm
Vorklengte:
1.050 mm
Leeggewicht:
3.698 kg
Totale lengte:
1.995 mm
Aandrijftype:
Elektro
Bouwbreedte:
1.120 mm
Details over het aanbod
Advertentie-ID:
A219-14528
Referentienummer:
345
Laatste aanpassing:
over 13.05.2026
Omschrijving
Elektrische 3-wiel vorkheftruck
Chassisnummer: FN568605
Lastzwaartepunt: 500
Vorkbreedte: 100 mm
Vorkdikte: 40 mm
Gbsdpfey R E Sasx Akqel
ISO Klasse: ISO Klasse 2 = 1.000 - 2.500 kg
Masttype: Triplex
Technische staat: zeer goed
Voorbanden type: superelastisch
Voorbanden maat: 200-50/10
Voorbanden staat: 40 - 60%
Achterbanden type: superelastisch
Achterbanden maat: 140-55/9
Achterbanden staat: 20 - 40%
Accu spanning: 48V
Accu capaciteit: 750Ah
Accu fabrikant: Jungheinrich
Accutype: PzS
Bouwjaar accu: 2018
Accu conditie: 60 - 80%