Jungheinrich EFG 115 SP G+E 115-550DZ
vraagprijs niet inclusief BTW
Bouwjaar
2019
Toestand
Gebruikt (volledig functioneel)
Locatie
D- Eckental Duitsland
Elektrische vorkheftruck 3 wielen Jungheinrich EFG 115 SP G+E 115-550DZ
more Images
Machinegegevens
Machinetype:
Elektrische vorkheftruck 3 wielen
Producent:
Jungheinrich
Model:
EFG 115 SP G+E 115-550DZ
Machinenummer:
FN609833
Bouwjaar:
2019
Toestand:
gebruikt
Functionaliteit:
volledig functioneel
Bedrijfsuren:
1.633 h
Prijs & locatie
vraagprijs niet inclusief BTW
Verhuur:
is mogelijk
Locatie van verkoper:
Schlehenstrasse 13, 90542 D- Eckental, Duitsland Duitsland
Bellen
Technische details
Draagvermogen:
1.500 kg
Hefhoogte:
5.500 mm
Vrije hefhoogte:
1.805 mm
Brandstoftype:
elektrisch
Masttype:
triplex
Bouwhoogte:
2.355 mm
Vorkenbordbreedte:
980 mm
Vorklengte:
1.150 mm
Leeggewicht:
3.293 kg
Totale lengte:
1.785 mm
Aandrijftype:
Elektro
Bouwbreedte:
990 mm
Details over het aanbod
Advertentie-ID:
A219-14523
Referentienummer:
347
Laatste aanpassing:
over 13.05.2026
Omschrijving
Elektrische 3-wiel heftruck
Chassisnummer: FN609833
Lastzwaartepunt: 500
Vorkbreedte: 100 mm
Vorkdikte: 40 mm
ISO klasse: ISO klasse 2 = 1.000 - 2.500 kg
Masttype: Triplex
Technische staat: zeer goed
Voorbanden type: superelastisch
Voorbanden maat: 18x7-8
Voorbanden staat: 80 - 100%
Achterbanden type: superelastisch
Achterbanden maat: 18x7-8
Achterbanden staat: 40 - 60%
Batterij Volt: 24V
Batterij Ah: 1000Ah
Batterij fabrikant: Jungheinrich
Batterij type: PzS
Bouwjaar batterij: 2019
Batterijstaat: 60 - 80%