Jet JTS-600XL
Vaste prijs niet inclusief BTW
Bouwjaar
2025
Toestand
Gebruikt
Locatie
Söding Oostenrijk
Formaatzaagmachine Jet JTS-600XL
more Images
Jet JTS-600XL
Jet JTS-600XL
Jet JTS-600XL
Jet JTS-600XL
Jet JTS-600XL
Jet JTS-600XL
Jet JTS-600XL
Jet JTS-600XL
Machinegegevens
Machinetype:
Formaatzaagmachine
Producent:
Jet
Model:
JTS-600XL
Bouwjaar:
2025
Toestand:
zo goed als nieuw (gebruikt)
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
Locatie:
Packer Str. 169, 8561 Söding, Österreich Oostenrijk
Omschrijving
Te koop aangeboden: een gebruikte JET formaatcirkelzaag JTS-600XL met een maximale zaaglengte van 1600 mm.
De machine is slechts kort als demonstratiemodel in huis gebruikt en verkeert daarom in nieuwstaat.
Technische gegevens:
- Motor: 230 V / 1,5 kW / 2 pk
- Zaagbladsnelheid: 4000 tpm
- Zaagblad-/asgat-Ø: 250 / 30 mm
Gedpfxoy Nm H Ao Aiusit
- Zaagbladhelling: 0° – 45°
- Max. zaagdiepte bij 0°: 80 mm
- Max. zaagdiepte bij 45°: 54 mm
- Max. zaagbreedte met parallelgeleider: 610 mm
- Tafelmaten: 800 x 350 mm
- Tafelextensie: 415 x 350 mm
- Tafelverbreding rechts: 800 x 270 mm
- Precisie roltafel: 1600 x 255 mm
- Max. zaaglengte: 1600 mm
- Afmetingen: 1650 x 2200 x 1100 mm
- Gewicht: 157 kg
Leveringsomvang:
- Formaat schuiftafel 1600 x 255 mm
- Cirkelzaagblad Ø 254 x 30 x 3 mm - 36 WZ
- Parallelgeleider
- Uittrektafel 460 x 600 mm met uittrekbare lengteaanslag 2200 mm
- Afzuigaansluiting Ø 100 mm