Holzmann FKS 305VF-3200
Vaste prijs niet inclusief BTW
Toestand
Nieuw
Locatie
Sierakowska Huta Polen
Formaatzaag met schuiftafel Holzmann FKS 305VF-3200
more Images
Holzmann FKS 305VF-3200
Holzmann FKS 305VF-3200
Holzmann FKS 305VF-3200
Holzmann FKS 305VF-3200
Holzmann FKS 305VF-3200
Holzmann FKS 305VF-3200
Machinegegevens
Machinetype:
Formaatzaag met schuiftafel
Producent:
Holzmann
Model:
FKS 305VF-3200
Toestand:
nieuw
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
Locatie:
83-340 Sierakowska Huta, Polska Polen
A219-04038
Referentienummer:
H0548
Laatste aanpassing:
over 11.05.2026
Omschrijving
Catalogusnummer H0548
- Nieuwe machine, op voorraad
- CE-certificaat
- Zaaglengte: 3200 mm
- Zaagbreedte: 1150 mm
- Zaaghoogte 90°/45°: 80/55 mm
- Maximale zaagbladdiameter: 305 mm
- Zaagblad verstelbaar omhoog/omlaag en onder 45° hoek
- Voorritsblad diameter: 120 x 20 mm
- Hoofdzaagsnelheid: 4500, 5500 tpm
- Voorritssnelheid: 8000 tpm
Gedpfx Akey Rrzhoqjbl
- Hoofdmotor: 5,5 kW / 400 V
- Voorritsmotor: 1,1 kW
- Wagengeleiding op stalen staven
Totale afmetingen:
- Lengte: 3220 mm
- Breedte: 3150 mm
- Hoogte: 900 mm