Festo DZH-40-50-PPV-A
Vaste prijs niet inclusief BTW
Toestand
Gebruikt
Locatie
Wiefelstede Duitsland
Pneumatische cilinder Festo DZH-40-50-PPV-A
more Images
Festo DZH-40-50-PPV-A
Festo DZH-40-50-PPV-A
Festo DZH-40-50-PPV-A
Festo DZH-40-50-PPV-A
Machinegegevens
Machinetype:
Pneumatische cilinder
Producent:
Festo
Model:
DZH-40-50-PPV-A
Toestand:
gebruikt
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
Locatie van verkoper:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Duitsland Duitsland
A342-9950
Referentienummer:
Omschrijving
Pneumatische cilinder, platte cilinder, pneumatische aandrijving, stempel
-Slag: 50 mm
-Zuiger: Ø 40 mm
-Zuigerstang: Ø 16 mm