Festo DZF-40-10-PA
Vaste prijs niet inclusief BTW
Toestand
Gebruikt
Locatie
Wiefelstede Duitsland
Platte cilinder Festo DZF-40-10-PA
more Images
Festo DZF-40-10-PA
Festo DZF-40-10-PA
Festo DZF-40-10-PA
Festo DZF-40-10-PA
Machinegegevens
Machinetype:
Platte cilinder
Producent:
Festo
Model:
DZF-40-10-PA
Toestand:
gebruikt
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
Locatie van verkoper:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Duitsland Duitsland
A422-9419
Referentienummer:
Omschrijving
-Slag: 10 mm
Gbsdpfx Aefbclnekqol
-Zuigerdiameter: 40 mm
-Zuigerstang: 16 mm