Festo DNU-80-500-PPV-A
Vaste prijs niet inclusief BTW
Toestand
Gebruikt
Locatie
Wiefelstede Duitsland
Pneumatische cilinders Festo DNU-80-500-PPV-A
more Images
Festo DNU-80-500-PPV-A
Festo DNU-80-500-PPV-A
Festo DNU-80-500-PPV-A
Festo DNU-80-500-PPV-A
Machinegegevens
Machinetype:
Pneumatische cilinders
Producent:
Festo
Model:
DNU-80-500-PPV-A
Toestand:
gebruikt
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
Locatie van verkoper:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Duitsland Duitsland
A431-9749
Referentienummer:
Omschrijving
Pneumatische cilinders, luchtcilinders, standaardcilinders, klemcilinders
-Fabrikant: Festo type DNU-80-500-PPV-A
Gbjdpfxsfd Iugj Akqel
-Zuigerdiameter: 80 mm
-Slag: 500 mm
-Max. Druk: 12 bar