Festo DNU-32-105-PPV-A
Vaste prijs niet inclusief BTW
Toestand
Gebruikt
Locatie
Wiefelstede Duitsland
Pneumatikzylinder Festo DNU-32-105-PPV-A
more Images
Festo DNU-32-105-PPV-A
Festo DNU-32-105-PPV-A
Festo DNU-32-105-PPV-A
Festo DNU-32-105-PPV-A
Machinegegevens
Machinetype:
Pneumatikzylinder
Producent:
Festo
Model:
DNU-32-105-PPV-A
Toestand:
gebruikt
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
Locatie van verkoper:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Duitsland Duitsland
A624-4603
Referentienummer:
Omschrijving
Pneumatische cilinders, luchtcilinders, pneumatische rammen, luchtrammen
-Fabrikant: Festo, standaard cilinder type DNU-32-105-PPV-A
-Slag: 105 mm
-Zuigers: Ø 32 mm
-Zuigerstang: Ø 12 mm / M10 x 1.25