Festo DNC-63-600-PPV-A
Wiefelstede Duitsland
Pneumatische cilinder Festo DNC-63-600-PPV-A
more Images
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Machinegegevens
Machinetype:
Pneumatische cilinder
Model:
DNC-63-600-PPV-A
Locatie:
26215 Wiefelstede, Deutschland Duitsland
A136-58941
Referentienummer:
Omschrijving
-Fabrikant: Festo, standaardcilinder type DNC-63-600-PPV-A
-Slag: 600 mm
-Zuiger: Ø 63 mm
-Zuigerstang: Ø 20 mm / M16 x 1,5
-max. druk: 12 bar