Festo DNC-40-160-PPV-A
Wiefelstede Duitsland
Pneumatische cilinders Festo DNC-40-160-PPV-A
more Images
Festo DNC-40-160-PPV-A
Festo DNC-40-160-PPV-A
Festo DNC-40-160-PPV-A
Festo DNC-40-160-PPV-A
Machinegegevens
Machinetype:
Pneumatische cilinders
Model:
DNC-40-160-PPV-A
Toestand:
goed (gebruikt)
Locatie:
26215 Wiefelstede, DE Duitsland
A411-9549
Referentienummer:
Omschrijving
Pneumatische cilinders, luchtcilinders, standaardcilinders, klemcilinders
-Festo type: DNC-40-160-PPV-A
-Piston: Ø 40 mm
-Slag: 160 mm
-Max. Druk: 12 bar