Festo DN-80-400-PPV
Vaste prijs niet inclusief BTW
Toestand
Gebruikt
Locatie
Wiefelstede Duitsland
Pneumatische cilinder Festo DN-80-400-PPV
more Images
Festo DN-80-400-PPV
Festo DN-80-400-PPV
Festo DN-80-400-PPV
Festo DN-80-400-PPV
Machinegegevens
Machinetype:
Pneumatische cilinder
Producent:
Festo
Model:
DN-80-400-PPV
Toestand:
gebruikt
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
Locatie van verkoper:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Duitsland Duitsland
A342-9931
Referentienummer:
Omschrijving
Pneumatische cilinders, luchtcilinders, standaard cilinders, klemcilinders
-fabrikant: Festo
-Type: DN-80-400-PPV
-Zuiger: Ø 80 mm
-Slag: 400 mm
-Druk: max. 12 bar