Festo DGS-25-140
Vaste prijs niet inclusief BTW
Toestand
Gebruikt
Locatie
Wiefelstede Duitsland
Pneumatische cilinders Festo DGS-25-140
more Images
Festo DGS-25-140
Festo DGS-25-140
Festo DGS-25-140
Festo DGS-25-140
Machinegegevens
Machinetype:
Pneumatische cilinders
Producent:
Festo
Model:
DGS-25-140
Toestand:
goed (gebruikt)
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
Locatie:
26215 Wiefelstede, DE Duitsland
A422-8570
Referentienummer:
Omschrijving
Gjdpfxjfbbr Is Akqebl
-Slag: 140 mm
-Zuigerdiameter: 25 mm
-Zuigerstang: 10 mm