Festo DC-70-0400PPV
Vaste prijs niet inclusief BTW
Toestand
Gebruikt
Locatie
Wiefelstede Duitsland
Pneumatische cilinder Festo DC-70-0400PPV
more Images
Festo DC-70-0400PPV
Festo DC-70-0400PPV
Festo DC-70-0400PPV
Festo DC-70-0400PPV
Machinegegevens
Machinetype:
Pneumatische cilinder
Producent:
Festo
Model:
DC-70-0400PPV
Toestand:
gebruikt
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
Locatie van verkoper:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Duitsland Duitsland
A342-9927
Referentienummer:
Omschrijving
Pneumatische cilinders, luchtcilinders, standaard cilinders, klemcilinders
-fabrikant: Festo
-Type: DC-70-0400PPV
-Zuiger: Ø 70 mm
-Slag: 400 mm
-Druk: max. 12 bar