Festo DC-35-400-PPV
Vaste prijs niet inclusief BTW
Toestand
Gebruikt
Locatie
Wiefelstede Duitsland
Pneumatische cilinder Festo DC-35-400-PPV
more Images
Festo DC-35-400-PPV
Festo DC-35-400-PPV
Festo DC-35-400-PPV
Festo DC-35-400-PPV
Machinegegevens
Machinetype:
Pneumatische cilinder
Producent:
Festo
Model:
DC-35-400-PPV
Toestand:
gebruikt
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
Locatie van verkoper:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Duitsland Duitsland
A343-5487
Referentienummer:
Omschrijving
Pneumatische cilinders, luchtcilinders, standaard cilinders, klemcilinders
-fabrikant: Festo
-Type: DC-35-400-PPV
-Zuiger: Ø 35 mm
-Slag: 400 mm
Gbedpfx Asdk I T Uskqjl
-Druk: max. 12 bar