Festo ADVU-50-40-PA
Vaste prijs niet inclusief BTW
Toestand
Gebruikt
Locatie
Wiefelstede Duitsland
Pneumatische cilinders Festo ADVU-50-40-PA
more Images
Festo ADVU-50-40-PA
Festo ADVU-50-40-PA
Festo ADVU-50-40-PA
Festo ADVU-50-40-PA
Machinegegevens
Machinetype:
Pneumatische cilinders
Producent:
Festo
Model:
ADVU-50-40-PA
Toestand:
gebruikt
Prijs & locatie
Vaste prijs niet inclusief BTW
Locatie van verkoper:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Duitsland Duitsland
A422-9417
Referentienummer:
Omschrijving
-Slag: 40 mm
-Zuigerdiameter: 50 mm
-Zuigerstang: 16 mm