CD160-2500
Diesel HD-installatie 2500 bar 25 lpm
DEN-JET
CD160-2500
Bouwjaar
2017
Toestand
Gebruikt
(volledig functioneel)
Locatie
Rheda-Wiedenbrück
Machinegegevens
- Machinetype:
- Producent:
- DEN-JET
- Model:
- CD160-2500
- Bouwjaar:
- 2017
- Toestand:
- gebruikt
- Functionaliteit:
- volledig functioneel
- Bedrijfsuren:
- 300 h
Prijs & locatie
- Locatie:
- 33378 Rheda-Wiedenbrück, Deutschland
Bellen
Technische details
- Totale breedte:
- 2.160 mm
- Totale lengte:
- 1.350 mm
- Totale hoogte:
- 1.700 mm
- Druk:
- 2.500 bar
- Bedrijfsdruk:
- 2.500 bar
- Brandstof:
- diesel
- Totaalgewicht:
- 1.850 kg
- Toerental (max.):
- 1.800 rpm
- Hogedrukslang lengte:
- 20.000 mm
- Leeggewicht:
- 1.850 kg
- Brandstoftankcapaciteit:
- 140 l
- Type koeling:
- water
- Vermogen:
- 120 kW (163,15 pk)
- Waterdruk:
- 2.500 bar
- Pomp capaciteit:
- 25 l/min
- Uitrusting:
- Typeplaat beschikbaar, kraan
Details over het aanbod
- Advertentie-ID:
- A204-51375
- Referentienummer:
- Laatste aanpassing:
- over 19.11.2025
Omschrijving
CD160-2500 met 2500 bar en 25 l/min. De pomp wordt aangedreven door een watergekoelde 4-cilinder SISU dieselmotor. Het volledige frame is vervaardigd uit thermisch verzinkt staal, wat zorgt voor een lange levensduur en corrosiebestendigheid. Het frame is op alle vier hoeken voorzien van rubberen voeten, heftruckkokers en hijsogen. De machine beschikt over een verzinkte dakplaat met zijbeugel voor de bescherming en opslag van bijvoorbeeld hogedrukslangen. Vergelijkbaar maar geen Dynajet, Falch, Hammelmann, Kamat, Uraca, Woma, etc.
Algemene specificaties:
Werkdruk: 2500 bar
Debiet: 25 l/min
Max. pomptoerental: 560 tpm
Aandrijfmotor: 4-cilinder SISU diesel
Vermogen aandrijfmotor: 119,3 kW
Toerental aandrijfmotor: 1800 tpm
Tank: 140 L
Max. brandstofverbruik: 26 L/u
Afmetingen en leeggewicht SKID: 2160 mm x 1350 mm x 1700 mm (1850 kg)
Godpfexufbtex Aiuoit
Inclusief standaard toebehoren.
De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.
Algemene specificaties:
Werkdruk: 2500 bar
Debiet: 25 l/min
Max. pomptoerental: 560 tpm
Tank: 140 L
Max. brandstofverbruik: 26 L/u
Godpfexufbtex Aiuoit
Documenten
Aanbieder
Opmerking: Registreer gratis of log in, om alle informatie te bekijken.
Geregistreerd sinds: 2017
62 advertenties online
Aanvraag sturen
Telefoon & Fax
+49 5242 ... weergeven
Misschien bent u ook geïnteresseerd in deze advertenties.
Advertentie
Witten
161 km
Center draaibank en doorvoerspindeldraaibank
COLCHESTERMASTIFF VS 1800
COLCHESTERMASTIFF VS 1800
Advertentie
L'alcúdia de Crespíns
1.535 km
Parallelle draaibank
GurutzpeSuper A 400/6000
GurutzpeSuper A 400/6000
Mudersbach
235 km
Draaibank
BernardoTitan 660 x 2000
BernardoTitan 660 x 2000
Radeberg
604 km
Centrifugaalpomp Ketelvoedingspomp
KSBWKF 50/7 ; 30kW ; 20m³/h ; 214m
Homburg
344 km
Elektrische motor
Siemens3-MOT.1LA8 317-4PB91-Z
Siemens3-MOT.1LA8 317-4PB91-Z
Kolbudy
908 km
Hogedrukreiniger
HammelmannSpiderjet M Edge
HammelmannSpiderjet M Edge
Reichenbach am Heuberg
512 km
Boor- en tapmachine
SteinelGT 6.52
SteinelGT 6.52
Sant Joan d'Alacant
1.592 km
Pomp Uraca 624, 520 bar 167 liter