Barberan MEN-H-1600
Bouwjaar
2017
Toestand
Gebruikt
Locatie
Duitsland Duitsland
Lijm verspreider Barberan MEN-H-1600
more Images
Barberan MEN-H-1600
Barberan MEN-H-1600
Barberan MEN-H-1600
Machinegegevens
Machinetype:
Lijm verspreider
Producent:
Barberan
Model:
MEN-H-1600
Bouwjaar:
2017
Toestand:
direct inzetbaar (gebruikt)
Prijs & locatie
Locatie:
Deutschland Duitsland
A190-63486
Referentienummer:
INNO29103
Laatste aanpassing:
over 10.07.2025
Omschrijving
Er is een Barberan-rolcoatingmachine beschikbaar. Nominale breedte: 1600mm, werkbreedte: 1450mm, werkhoogte: 1200mm, werkhoogteverstelling: +/-20mm, diameter van de applicatie-, doseer- en gladstrijkrollen: 248mm, vermogen verwarmingspatroon: 2x9,6kW, max. Walstemperatuur: 165°C, werkstukdiktebereik: 6mm-80mm, inclusief een trommelsmeltsysteem SM-Klebetechnik GX75. Documentatie beschikbaar. Een inspectie ter plaatse is mogelijk.