Dubbele verstekzaag ALFAMACCHINE T350
Dubbele zaag voor het zagen onder 45 graden
Bladdiameter: 350 mm
Zaaggat diameter: 30 mm
Zaagsnelheid: 3.000 t/min
Motoren: 2×1,5 kW
Giedpfxswwhhdo Aiujt
Luchtbehoefte: 5–7 bar
Zaagbreedte: 15–80 mm
Zaaghoogte: 10–80 mm
De advertentie werd automatisch vertaald. Vertaalfouten zijn mogelijk.
Bladdiameter: 350 mm
Zaaggat diameter: 30 mm
Zaagsnelheid: 3.000 t/min
Motoren: 2×1,5 kW
Giedpfxswwhhdo Aiujt
Luchtbehoefte: 5–7 bar
Zaagbreedte: 15–80 mm
Zaaghoogte: 10–80 mm