ABEL HMD-G-50-500
Bouwjaar
2010
Toestand
Gebruikt
Locatie
Voerde Duitsland
Zuigermembraanpompen ABEL HMD-G-50-500
more Images
ABEL HMD-G-50-500
Machinegegevens
Machinetype:
Zuigermembraanpompen
Producent:
ABEL
Model:
HMD-G-50-500
Bouwjaar:
2010
Toestand:
direct inzetbaar (gebruikt)
Prijs & locatie
Verhuur:
is mogelijk
Locatie:
Ringstr. 10, 46562 Voerde, Deutschland Duitsland
A395-2041
Referentienummer:
RE-HU-2019-1101-PK34
Laatste aanpassing:
over 07.10.2024
Omschrijving
Installatie: Zuigermembraanpompen gebruikt
Type: Abel HMD-G-50-500
Vermogen: 30 m³/h
Druk: 15 bar
Motor: 30 KW, 400 V, 50 Hz, 1500 rpm,